• Upravená bežkárska stopa !
  Zima ešte neskončila a mi stále bežkujeme!
 • Sústredenie pretekárov
  Pekné počasie počas predĺženého augustového víkendu na sklonku letných prázdnin sa nám podarilo využiť na prípravu na nadchádzajúce Majstrovstvá Slovenska v TOB a poskytnúť deťom radosť z chatovačky.
 • TOB 2021 sa opäť rozbehli
  Počas pandemickej situácie mnoho ľudí oveľa viac času v prírode a to nielen v známych turistických destináciách, ale ľudia mali príležitosť spoznávať svoje bezprostredné okolie. Hoci sme mali pocit, že ľudia sú už všade, kontakty boli minimálne. Nestretávali sme sa, ale naopak, navzájom sme sa vyhýbali. A ten kontakt človeku chýba. Preto sme s veľkým nadšením prijali ponuku sekcie mládeže
 • 2% z vašej dane pomôžu robiť veci lepšie
  Dovoľujeme si informovať všetkých priateľov Kysúc, priaznivcov a sympatizantov, že naše OZ je registrované v Zozname prijímateľov 2% na rok 2020. Ak sa rozhodnete darovať nám 2% z Vašej dane, na podporu aktivít organizovaných OZ „PRIATELIA KYSÚC“. Srdečne ďakujeme všetkým za akúkoľvek Vašu podporu.
 • S čelovkou po stopách Mikuláša !
  Milé deti, či dospelí, dňa 7.12.2019 sa uskutoční veľké nezabudnuteľné dobrodružstvo na vrch Tábor. Srdečne vás pozývame na večerné potulky cestou, po ktorej šiel aj samotný Mikuláš.
[rpwe limit="10"]